THUAJSE U HARRUA! Linda Rei tregon se ku do e shohim së shpejti (FOTO) – AlpeGossip
THUAJSE U HARRUA! Linda Rei tregon se ku do e shohim së shpejti (FOTO)

THUAJSE U HARRUA! Linda Rei tregon se ku do e shohim së shpejti (FOTO)

Linda Rei është kthyer dashje pa dashje në një ndër personazhet më të bujshme të mediave shqiptare.

Duke qenë transgjinorja e parë në vendin tonë, ajo ka tërhequr gjithmonë shumë vëmendje dhe daljet e saj publike shoqërohen me komente të shumta.

Prej gati dy vitesh, Linda nuk është parë më në ekran, megjithatë së fundmi ka njoftuar ndjekësit e saj se do të rikthehet shumë shpejt.

Linda ka treguar se do të jetë pjesë e “Dance Ëith Me 6” pa zbuluar konkretisht rolin e

saj.

Kujtojmë se dy vite më parë Linda bëri bujë në media, pas konflikteve që pati gjatë spektaklit të cilin edhe e la në mes.