“DEPUTETI LË NAM”/ Shkon në parlament me zinxhirin e pantallonave hapur (FOTO) – AlpeGossip
“DEPUTETI LË NAM”/ Shkon në parlament me zinxhirin e pantallonave hapur (FOTO)

“DEPUTETI LË NAM”/ Shkon në parlament me zinxhirin e pantallonave hapur (FOTO)

Ai njihet si një nga deputetët e veshur më me stil dhe pikërisht për këtë arsye tërheq shpesh vëmendjen. Mirëpo këtë herë fotot e Fate Velajt po bëjnë xhiron e rrjetit për shkak se deputeti i Grupit Parlamentar të PS-së ka harruar zinxhirin hapur.
“Panorama plus” e ka fotografuar Velajn teksa shkonte në parlament këtë javë, i veshur me xhaketë blu, kollare me viza, kapele dhe pantallona të bardha të cilave kishte harruar t’ua mbyllte zinxhirin.