TRADHËTIA SHKAK I NDARJES ME BUTRINTIN? Kiara Tito tregon të pathënat – AlpeGossip
TRADHËTIA SHKAK I NDARJES ME BUTRINTIN? Kiara Tito tregon të pathënat

TRADHËTIA SHKAK I NDARJES ME BUTRINTIN? Kiara Tito tregon të pathënat

Ditët e fundit Kiara Tito dhe Butrint Imeri kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të thashethemeve se dyshja janë ndarë. Shkak u bë një video ku Butrinti shfaqej me pushime me një vajzë tjetër dhe jo me Kiarën.

Kiara sot ka publikuar videon e saj të parë në Youtube të cilit do i përkushtohet tani e tutje duke publikuar shpesh video. Në videon e parë Kiara u ka kthyer përgjigje pyetjeve të fansave e një prej tyre e pyet për tradhëtinë.

Kiara me përgjigjen e saj shprehet se do hiqte dorë nga dashuria vetëm nëse ai do e tradhëtonte, por pa përmendur emra.

Çfarë është ajo që e bën Kiarën të heqë dorë nga dashuria?

“Tradhëtia sepse nëse ai e bën një gjë një herë, do e bëjë në mënyrë të përsëritur”, përgjigjet Kiara.

A të kanë tradhëtuar ndonjëherë?

“Mendoj që po ose mendoj që jo, nuk e di”, tha Kiara.