“ÇFARË NDERI…”/ Emina Çunmulaj vlerësohet me çmimin e rëndësishëm në eventin e madh (FOTO) – AlpeGossip
“ÇFARË NDERI…”/ Emina Çunmulaj vlerësohet me çmimin e rëndësishëm në eventin e madh (FOTO)

“ÇFARË NDERI…”/ Emina Çunmulaj vlerësohet me çmimin e rëndësishëm në eventin e madh (FOTO)

Ditën e djeshme u mbajt eventi i madh  “ODA”  ku e pranishme ishte edhe modelja e famshme Emina Çunmulaj. Emina kishte lënë vetëm vajzat në Amerik dhe kishte ardhur për të përfaqësuar shqiptarët e Malit të Zi në këtë event.

Me anë të një postimi në rrjetin social Instagram Emina na zbuloi se ishte nderuar me një  çmimin mirënjohje dhe mesa duket ky event i dha shumë lumturi Eminës.

Çfarë nderi të jesh e vlerësuar nga vendi i bukur i Shqipërisë“: ishin fjalët e Eminës krah fotos.