“PHOTOSHOPI NIVELI 100, DORË PLASTIKE”/ Elita Rudi “kryqëzohet” në rrjete sociale – AlpeGossip
“PHOTOSHOPI NIVELI 100, DORË PLASTIKE”/ Elita Rudi “kryqëzohet” në rrjete sociale

“PHOTOSHOPI NIVELI 100, DORË PLASTIKE”/ Elita Rudi “kryqëzohet” në rrjete sociale

Moderatorja Elita Rudi ka nisur pushimet dhe nuk i ka kursyer fotot në rrjete sociale. Mirëpo, një ndër këto foto ka bërë që ndjekësit ta akuzojnë rëndshëm për fotoshop.

'Fotoshopi niveli 100, dorë plastike', Elita Rudi

Elita ka publikuar një foto ku dora e saj duket shumë e modifikuar dhe ndjekësit e kanë vënë re menjëherë duke e quajtur “dorë plastike”.

'Fotoshopi niveli 100, dorë plastike', Elita Rudi

“Omg, dora plastike, fotoshop”, “Fotoshop dorën plastik”, “O Zot si e ka bërë dorën nga fotoshopi! Ju nuk doni veten tuaj”, “Dorë kukulle”, “Po dorës çfarë i ke bërë”, “Dora jote si në filma vizatimorë po duket”, “Edhe në dorë ke bërë fotoshop?”, “Fotoshop niveli 100”, Dora plastikë”, “Je e bukur natyrale, nuk ke nevojë për fotoshop”, janë vetëm disa nga komentet e ndjekësve.

'Fotoshopi niveli 100, dorë plastike', Elita Rudi

'Fotoshopi niveli 100, dorë plastike', Elita Rudi

'Fotoshopi niveli 100, dorë plastike', Elita Rudi

'Fotoshopi niveli 100, dorë plastike', Elita Rudi