'Sherr në shtëpi'/ Shihni çfarë i bën djali Vesa Lumës që në mëngjes (FOTO) - AlpeGossip
‘Sherr në shtëpi’/ Shihni çfarë i bën djali Vesa Lumës që në mëngjes (FOTO)

‘Sherr në shtëpi’/ Shihni çfarë i bën djali Vesa Lumës që në mëngjes (FOTO)

Prej disa javësh, këngëtarja e njohur Vesa Luma është shpërngulur në Zelandën e Re, ku po jeton me bashkëshortin e saj Big Basta dhe djalin e tyre Lian. Ajo dhe i biri ju bashkuan reperit, i cili kishte shkuar atje më parë, duke nisur një karrierë të re në muzikë.

Vesa ndan shpesh me ndjekësit në Instagram momente të përditshmërisë së saj. Së fundmi, ajo publikoi në Instastory ngjarjen e papritur që i kishte ndodhur këtë mëngjes.

Teksa ishte në përfundim të kafesë së saj, ajo gjeti në fundin e gotës një lojë të vogël që i biri ja kishte futur brenda në gotë.
“Kur ke një sherr në shtëpi. Pasi shijon kafenë, në fund një surprizë.”- shkruan ajo, duke treguar se çfarë i kishte bërë vogëlushi që në mëngjes.