Ky është shqiptari i famshëm që ha me lugë floriri (FOTO) – AlpeGossip
Ky është shqiptari i famshëm që ha me lugë floriri (FOTO)

Ky është shqiptari i famshëm që ha me lugë floriri (FOTO)

Sot, të hash me lugë floriri është një luks që nuk e kanë vetëm mbretërit.

Njëri ndër ta është Noizy. Përmes shumë shumë arritjeve që ka bërë deri tani, 31 vjeçari tregon edhe momentin kur ha me lugë floriri. “Jo vetëm e them, por jam’ shkruan ai mbi videon e publikuar.

Dhe jo më kot është një ndër shembujt që ka vërtetuar se me talent, punë dhe këmbëngulje mund të bësh realitet atë që dikur e ëndërroje.