Pa pikë turpi! Pasi e lagën me VODKA, Gentën e Big Brother e puthin në mes të rrugës, në buzë dhe në… (VIDEO) – AlpeGossip
Pa pikë turpi! Pasi e lagën me VODKA, Gentën e Big Brother e puthin në mes të rrugës, në buzë dhe në… (VIDEO)

Pa pikë turpi! Pasi e lagën me VODKA, Gentën e Big Brother e puthin në mes të rrugës, në buzë dhe në… (VIDEO)

Fjala “kompleksitet” nuk ekziston për Gentën!

Ajo ka qenë një nga personazhet më karizmatik në edicionin e 5 të Big Brother dhe “habiti” publikun me mënyrën e hapur dhe të drejtëpërdrejtë të të bërit të gjërave.Genta e Big Brother vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me fotot e videot provokuese që poston në profilin e saj në Instagram. Dikur ia publikoi i dashuri, tani ajo se ka problem t’i publikojë vetë.

Ajo bëri bujë para pak ditësh ku publikoi disa foto e video nga dhoma e një hoteli dhe replikoi me ndjekësit e saj të cilëve u tregoi se ato janë bërë para aktit seksual dhe më pas u shfaq në disa video të tjera me mikun e saj më të mirë, i njohur si menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika. Në video, ai e lante Gentën me vodka dhe më pas i ka afruar gjuhën pranë gjoksit të saj.

Mirëpo Genta ka publikuar sërish një video tjetër në të cilën një djalë i vogël shfaqet duke e puthur në buzë dhe më pas në qafë. Sigurisht që me siguri ata kanë një marrëdhënie shumë të mirë, pastaj ai është shumë i njohur në zonën e ish-bllokut.