LIVE NGA KONCERTI/ Sheshi nën ritmet e muzikës,të gjithë presin Ritën por ja atmosfera që është krijuar (VIDEO) – AlpeGossip
LIVE NGA KONCERTI/ Sheshi nën ritmet e muzikës,të gjithë presin Ritën por  ja atmosfera që është krijuar  (VIDEO)

LIVE NGA KONCERTI/ Sheshi nën ritmet e muzikës,të gjithë presin Ritën por ja atmosfera që është krijuar (VIDEO)

Ora e muzikës sapo ka filluar!

Sheshi është mbush plotë e përplotë për të shijuar ritmet dhe trendet e fundit të verës.

Sot pritet që Rita të mbaj koncertin në Sheshin Skënderbej, cili ka filluar në orën 18:00 me këngëtaren e njohur të muzikës shqiptare Kida.

AlpeNews.al po ju sjell disa video të atmosferës në shesh: