“A DO MARTOHESH ME ADIN E BIG BROTHER?” Përgjigjia e Rikes do t’ju befasojë (FOTO) – AlpeGossip
“A DO MARTOHESH ME ADIN E BIG BROTHER?” Përgjigjia e Rikes do t’ju befasojë (FOTO)

“A DO MARTOHESH ME ADIN E BIG BROTHER?” Përgjigjia e Rikes do t’ju befasojë (FOTO)

Së fundmi Rike Roci, e konsideruar dhe si një nga vajzat më të bukur shqiptare ka vendosi të provojë opsionin e Instagramit  “Më pyet”.

Ndër pyetjet njëri nga fansat i shkruajti:

“A do martoheshe me Adin e Big Brother?” dhe përgjigja e Rikes nuk pritej.

“Po ja dhe unaza, shkesi është Evin Kurti”, ishte përgjigjia e Rikes gjithë humor.