VITET KANË KALUAR PËR MIRA KONÇIN/ Këngëtarja në superformë, jeta e re në SHBA (FOTO) – AlpeGossip
VITET KANË KALUAR PËR MIRA KONÇIN/ Këngëtarja në superformë, jeta e re në SHBA (FOTO)

VITET KANË KALUAR PËR MIRA KONÇIN/ Këngëtarja në superformë, jeta e re në SHBA (FOTO)

Dy artistët shumë të dashur për publikun shqiptar, Mira Konçi dhe Shpëtim Saraçi po jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, së bashku me dy fëmijët e tyre.

Ndonëse vitet ikin, Mira Konçi duket se mbetet e njëjta. Fotot e reja të publikuara në rrjete sociale e tregojnë më së miri këtë. Mira shfaqet në super formë, me të njëjtën freski dhe e veshur me shumë stil.

Mira ka pozuar në disa foto edhe me vajzën e saj Era dhe nënë e bijë duken si motra.