SHERR ME NJË VAJZË NË MES TË CLUBIT/ Reagon për herë të parë Rina Balaj (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
SHERR ME NJË VAJZË NË MES TË CLUBIT/ Reagon për herë të parë Rina Balaj (FOTO+VIDEO)

SHERR ME NJË VAJZË NË MES TË CLUBIT/ Reagon për herë të parë Rina Balaj (FOTO+VIDEO)

Së fundmi në rrjetet sociale dhe në disa media ka qarkulluar një video ku një vajzë me flokë të kuqe  bën sherr më një femër tjetër. Duke u bazuar tek pamja të shumtë ishin fansat dhe mediat që shkruan se vajza në fjalë ishte reperja e njohur Rina.

Mirëpo, lidhur me këto pamje, këngëtarja e njohur ka reaguar së fundmi nëpërmjet një postimi ku ka hedhur poshtë aludimet se vajza në video është ajo.

“Kjo video e cila ditët e fundit ka pushtuar rrjetet sociale me pretekstin se jam unë, desha ti paralajmëroja të gjithë fansat se unë nuk jam në këtë video dhe që jam gjithmonë kundër këtyre dukurive”, ka shkruar Rina pranë videos.