OLTI CURRI HYN NË SHTËPINËE RE/ Monika Kryemadhi shkon dhe i gatuan hasude (FOTO) – AlpeGossip
OLTI CURRI HYN NË SHTËPINËE RE/ Monika Kryemadhi shkon dhe i gatuan hasude (FOTO)

OLTI CURRI HYN NË SHTËPINËE RE/ Monika Kryemadhi shkon dhe i gatuan hasude (FOTO)

Blogeri Olti Curri njihet për miqësinë e tij me shumë prej personazheve të njohur të politikës shqiptare. Por spikat miqësia me familjen e presidentit Ilir Meta.

Prej vitesh, Curri ka shoqëruar LRI-në në Jalë në kampingun e përvitshëm që kjo lëvizje zhvillon në Jalë, ndërkohë që së fundmi, blogeri ka vendosur të ndajë një tjetër gëzim me Kryemadhin.

Kështu, ai ka postuar disa foto nga hyrja në shtëpinë e tij të re, ku shihet kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi duke gatuar.

Olti Curri shkruan se Kryemadhi po gatuan hasude, një ëmbëlsirë tipike shqiptare për shtëpinë e tij të re.