Sa kg janë Xhesika dhe Kejvina? Bukuroshet tregojnë shifrat dhe na bënë për paracetamol – AlpeGossip
Sa kg janë Xhesika dhe Kejvina? Bukuroshet tregojnë shifrat dhe na bënë për paracetamol

Sa kg janë Xhesika dhe Kejvina? Bukuroshet tregojnë shifrat dhe na bënë për paracetamol

Nuk e kishte bërë asnjëherë në emision, por kur je në “Xing me Ermalin” duhet ta parashikosh dhe një peshore që të pret aty.

Kështu Xhesika Berberi u detyrua të peshohej mbrëmë në emision dhe të tregojë peshën e saj të vërtetë, që na bëri me dhimbje koke.

Ermali i nxori Xhesikës një peshore dhe tha se ajo peshon 52 kilogramë.

“S’jam aq, e paske peshoren me hile, nuk llogaritet kostumi, uji që kam pirë”, tha Xhesika duke treguar se peshon më pak se 52 kg.

“Si ka mundësi, 52 kile Xhesika, 80 kile Kejvina”, tha Ermali me humor.

“80 kile je ti Ermal se unë jam 60 kile. Bëj palestër, ushqehem mirë. Plas nga inati”, ndërhyri Kejvina duke zbuluar edhe ajo peshën e saj, raporton Xing.