MOS U HABISNI/ Bebe Rexha sapo mori PATENTËN, por ka një problem (FOTO) – AlpeGossip
MOS U HABISNI/ Bebe Rexha sapo mori PATENTËN, por ka një problem  (FOTO)

MOS U HABISNI/ Bebe Rexha sapo mori PATENTËN, por ka një problem (FOTO)

Sipas legjislacionit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, patentën mund ta marrësh që në moshën 16-vjeçare, por për Bebe Rexhën sot ishte dita e madhe!

Këngëtarja ka marrë patentën dhe lajmin e ka dhënë në Instagramin e saj. Bebe është pajisur me leje drejtimi në moshën 29-vjeçare.

Përmes një fotografie ku shfaqet me një dokument në dorë, abebe Rexha shkruan:

“E mora patentën sot! Çfarë makinë duhet të ble”, ka shkruar këngëtarja!

Epo më mirë vonë sesa kurrë!