DEKLARATA E FORTË/ Balina Bodinaku: Ilnisa dhe Roza inkurajohen nga Vëllai i Madh – AlpeGossip
DEKLARATA E FORTË/ Balina Bodinaku: Ilnisa dhe Roza inkurajohen nga Vëllai i Madh

DEKLARATA E FORTË/ Balina Bodinaku: Ilnisa dhe Roza inkurajohen nga Vëllai i Madh

Ish-opinionistja e Big Brother VIP, Balina Bodinaku ka treguar se i ka bërë përshtypje sjellja e Roza Latit dhe Ilnisa Agollit. Përmes postimeve në Instagram, ajo shprehet se sjelljet e dy vajzave janë të përsëritura dhe të toleruara nga Vëllai i Madh.

“Si sjellja e Ilnisës, ashtu dhe ajo e Rozës, përveçse të përsëritura, janë sjellje të toleruara dhe inkurajuara nga Vëllai i Madh”, shkruan Balina në postimin e parë.

Më tej, vijon: “Mendoj se loja nuk do të prishej aspak nga penalizimi, deri dhe në përjashtim, nëse do të jetë e nevojshme, e kujdo që nga ajo shtëpi shpërndan kaq shumë urrejtje. Krejt e kundërta, do ta çonte “Big Brother” në nivel krejt tjetër”.

Balina Bodinaku bën deklaratën e fortë: Ilnisa dhe Roza

Balina Bodinaku bën deklaratën e fortë: Ilnisa dhe Roza