SI DY PIKA UJI/ Ju prezantojmë me motrën binjake të Olimpias (FOTO) - AlpeGossip
SI DY PIKA UJI/ Ju prezantojmë me motrën binjake të Olimpias (FOTO)

SI DY PIKA UJI/ Ju prezantojmë me motrën binjake të Olimpias (FOTO)

Olimpia Smajlaj është kthyer në një nga këngëtaret më të famshme shqiptare të cilën e ndjekim çdo të shtunë në “Xing me Ermalin”.

Olimpia ka tërhequr vëmendjen me stilin ekstravagant, por nuk e dinit se ajo ka një motër me të cilën ngjan si dy pika uji.
Ka qenë vetë Olimpia që e ka prezantuar motrën me një nga fotot e fundit të postuara në Instagram ku shkruan: “Binjake”.

Dy motrat kanë marrë komplimenta të shumta nga ndjekësit dhe më poshtë ju sjellim disa foto të tyre bashkë.