I KOMENTOJNË "LOP"/ Shpërthen keq motra Encës: Mos na rruni...(FOTO) - AlpeGossip
I KOMENTOJNË “LOP”/ Shpërthen keq motra Encës: Mos na rruni…(FOTO)

I KOMENTOJNË “LOP”/ Shpërthen keq motra Encës: Mos na rruni…(FOTO)

Motra e Encës, Uindi është kthyer tashmë ndër vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe çdo foto e saj tërheq vëmendjen herë për shkak të pozave provokuese e herë për shkak të deklaratave.
Për Krishtlindje, Uindi tërhoqi vëmendjen me një foto nga shtrati ku në sy binin të pasmet e saj.

Mirëpo makeup artistes nuk i kanë munguar kritikat e për këtë ajo ka shpërthyer sot në Instagram me një postim ku shkruan se këto komente e inspirojnë më shumë.

“Sa me pelqen kur injorantet me komentojn “lop” ne foto. Me inspiron te hedh akoma me shume foto me trupin. Hajt cmenduni & mos na rruni (emoji patëllxhan) kujt po i han”, shkruan Uindi.