Vajzat me siguri do të ‘’plasin’’nga inati! Uindi Haxhi e bën ”lekun-letër” për këtë detaj në lukun e saj (FOTO) – AlpeGossip
Vajzat me siguri do të ‘’plasin’’nga inati! Uindi Haxhi e bën ”lekun-letër” për këtë detaj në lukun e saj (FOTO)

Vajzat me siguri do të ‘’plasin’’nga inati! Uindi Haxhi e bën ”lekun-letër” për këtë detaj në lukun e saj (FOTO)

Kur vjen fjala për lukun vajzat e showbizz-it shpesh nuk kursehen të prishin shuma marramendëse nga ato që shumë shqiptarë nuk i fitojnë edhe duke punuar për një muaj.

Një rast të tillë e ka treguar edhe Uindi Haxhia, për të cilën, duke patur parasysh postimet e saj në Instagram mund të themi se bukuroshja është e fiksuar pas luksit.

Në një video të postuar së fundmi në Instastory, Uindi ka treguar tipsat e saj të rinj dhe deri këtu çdo gjë duket mëse normale, “po vlera e tyre sa shkon?”, mund të pyesni ju me të drejtë.

Plot 500 euro dhe këtë e ka treguar vetë Uindi si mbishkrim të videos.

Vajza me siguri tani po xhelozojnë për Uindin! Epo të jesh e famshme ka të mirat e veta…