GOLDEN GLOBES 2020/ Të famshmet që shkëlqyen në “After Party” – AlpeGossip
GOLDEN GLOBES 2020/ Të famshmet që shkëlqyen në “After Party”

GOLDEN GLOBES 2020/ Të famshmet që shkëlqyen në “After Party”

Tapeti i kuq i vitit 2020 Golden Globes ishte mikpritës i disa prej look-eve më të paharrueshme, me të famshëm që dolën për ceremoninë e filmave më të mirë të vitit dhe serialeve televizive.

Disa yje pësuan ndryshime të plota të veshjeve, ndërsa të tjerët bënë debutimet e tyre mahnitëse nga Netflix, HBO, dhe Warner Bros. & InStyle.

Më poshtë, ALPEgossip.al ju sjell veshjet më të mira, të “after party-t”.

Rachel Brosnahan
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Jasmine Sanders
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Halston Sage
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Ashlee Simpson dhe Evan Ross
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Derek Hough dhe Hayley Erbert
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Ariana DeBose
Në Markarian në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Ashley Madekwe
Në Markarian në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Bebe Rexha
Në bizhuteri nga Gismondi 1754 në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Bell Bell
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Mike Epps dhe Kyra Robinson
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Adrienne Bailon-Houghton
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Nina Dobrev
Në Dior në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Paris Hilton
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Kate Bosworth
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Hailey Baldwin

At the InStyle and Warner Bros. Golden Globes after party.

Cynthia Erivo
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Camila Morrone
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Laverne Cox
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Ashley Benson
Në bizhuteri Buccellati në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Snow Brittany
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Billie Lourd
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Yara Shahidi
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Jenna Ortega
Në Swarovski në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Bella Thorne
Në Swarovski në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Ariel Winter
Në Swarovski në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Snoop Dogg
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Sophia Bush
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Wells Adams dhe Sarah Hyland
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Abigail Spencer
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Xhesika Alba
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Madeline Brewer
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Molly Sims
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Kate Beckinsale
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Kat Graham
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Kyle Chandler dhe Connie Britton
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Jamie Chung
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Skylar Astin
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës

Erika Christensen
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Katherine McNamara
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Billy Magnussen dhe Meghann Fahy
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Jaime King
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Witney Carson
Në InStyle dhe Warner Bros. Golden Globes pas festës.

Patrick J. Adams dhe Troian Bellisario
Në Amazon Studios Amazon Globes pas festës.

Minnie Driver
Në Amazon Studios Amazon Globes pas festës.

Bethany Joy Lenz
Në Amazon Studios Amazon Globes pas festës.

AnnaLynne McCord
Në Amazon Studios Amazon Globes pas festës.

Este Haim, Danielle Haim dhe Alana Haim
Në Amazon Studios Amazon Globes pas festës.

Alison Pilula
Në Amazon Studios Amazon Globes pas festës.

AJ Michalka
Në Amazon Studios Amazon Globes pas festës.

Orlando Bloom
Në Amazon Studios Amazon Globes pas festës.

Jon Hamm
Në Amazon Studios Amazon Globes pas festës.

Jon Hamm
Në Amazon Studios Amazon Globes pas festës.

Lena Waithe
Në Netflix Globes e Artë pas festës.

Martha Stewart
Në Netflix Globes e Artë pas festës.

Nicole Scherzinger
Në Netflix Globes e Artë pas festës.

Dylan McDermott
Në Netflix Globes e Artë pas festës.

Karamo Brown
Në Netflix Globes e Artë pas festës.

Gabrielle Dennis
Në Netflix Globes e Artë pas festës.

Ava Michelle
Në Netflix Globes e Artë pas festës.

Anika Noni Rose
Në Netflix Globes e Artë pas festës.

Machine Gun Kelly
Në Netflix Globes e Artë pas festës.

Sydney Sweeney, Barbie Ferreira, Hunter Schafer dhe Maude Apatow
Në Globat e Artë të HBO pas festës. Apatow vesh Miu Miu. Ferreira mban një choker diamanti Edward Avedis dhe unaza nga Ruchi New York

Hong Chau

At the HBO Golden Globes after party.

Kathryn Newton
Në Globat e Artë të HBO pas festës.

J. Alexander
Në Globat e Artë të HBO pas festës.

Da’Vine Joy Randolph
Në Globat e Artë të HBO pas festës.

Rowan Blanchard
Në Globat e Artë të HBO pas festës.

Sam Richardson
Në Globat e Artë të HBO pas festës.

Merrin Dungey
Në Globat e Artë të HBO pas festës.