“NUK PO U BESOJMË SYVE”/ Getoar Selimi publikon për herë të parë FOTON duke qeshur – AlpeGossip
“NUK PO U BESOJMË SYVE”/ Getoar Selimi publikon për herë të parë FOTON duke qeshur

“NUK PO U BESOJMË SYVE”/ Getoar Selimi publikon për herë të parë FOTON duke qeshur

Reperi i njohur Getoar Selimi po shijon suksesin e hitit më të ri të publikuar gjatë ditës së djeshme me titull “Ghetto Geasy”.

Ai ndodhet me pushime bashkë me Marina Vjollcën dhe gjen kohë të ndajë me ndjekësit foto të reja nga plazhi në Bahamas,ku duket se çifti është duke shijuar momente të bukura.

Dhe ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, në njërën prej tyre, Geti shfaqet duke buzëqeshur.

Se tani po thonë që s’po qesh”: shkruan reperi krah fotos së postuar.