”SIKUR TË DIJE TË LIDHJE 5 FJALË DO ISHE…”/ Kejvina poston foton seksi, ndjekësi ka diçka për ti thënë – AlpeGossip
”SIKUR TË DIJE TË LIDHJE 5 FJALË DO ISHE…”/ Kejvina poston foton seksi, ndjekësi ka diçka për ti thënë

”SIKUR TË DIJE TË LIDHJE 5 FJALË DO ISHE…”/ Kejvina poston foton seksi, ndjekësi ka diçka për ti thënë

Kejvina Kthella, modelja bukuroshe shqiptare është një personazh tepër i ndjekur e i komentuar në rrjetet sociale. Ajo gjithmonë ia del të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj me anë të fotove dhe videove provokuese që poston.

Sëfundmi, Kejvina ka postuar një foto në ”Instagram” ku duket tepër e bukur teksa pozon e rregulluar dhe e kuruar në detaj. Sigurisht në këtë foto nuk mungojnë komentet pozitive për bukuroshen por ajo çka na tërhoqi vëmendjen ne ishte një ndjekës i cili e kishte shoqëruar komplimentin me një ”tërheqje veshi”.

Ai i shkruan: So cute po sikur te dije te lidhje 5 fjale do ishe femer klasi.

Nga ana e Kejvinës nuk ka patur ndonjë përgjigje por gjithsesi nuk mendojmë se do ta pëlqejë kur ta shohi… /AlpeGossip.al