U BËNË PRINDËR PËR HERË TË DYTË/ Arbanës apo Eduartit? Ja kujt i ngjan Dielli (FOTO) – AlpeGossip
U BËNË PRINDËR PËR HERË TË DYTË/ Arbanës apo Eduartit? Ja kujt i ngjan Dielli (FOTO)

U BËNË PRINDËR PËR HERË TË DYTË/ Arbanës apo Eduartit? Ja kujt i ngjan Dielli (FOTO)

Në Tetor, Arbana dhe Eduarti u bekuan me një djalë, të cilit i vendosën emrin e veçantë Diell. Arbana në Instagram tregon shpesh si po shkon jeta e saj si nënë e dy djemve, por portretin e vogëlushit ende nuk e ka bërë publik.

Ndërsa Eduarti i ftuar sot në “Wake up”, ka treguar se vogëlushi ka karakterin të ngjashëm më të tijin.

“Dielli është shumë i mbarë, duket si babai, që fle natën, nuk zgjohet është brilant. Flet natën në 00:30 si gjithë të rriturit, por të paktën fle gjithë natën. Ditën pastaj e ke për këngë e valle”, tha Eduarti.

“Që kur shkon në shtëpi ke një kënaqësi shumë të madhe kur shikon atë, sepse që i vogël ka filluar të njohë, janë këto reagimet e para”, u shpreh regjisori.