NË PRITJE TË ËMBËL/ Fifi tregon barkun e rrumbullakosur dhe tregon kur do të vijë në jetë e bija – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Fifi tregon barkun e rrumbullakosur dhe tregon kur do të vijë në jetë e bija

NË PRITJE TË ËMBËL/ Fifi tregon barkun e rrumbullakosur dhe tregon kur do të vijë në jetë e bija

Fifi do të bëhet nënë për herë të parë dhe po e shijon shumë këtë periudhë në pritje të ëmbël. Lajmin e shtatzënisë këngëtarja e dha gjatë Festivalit të Këngës.

Fifi tregon barkun e rrumbullakosur dhe tregon kur do të vijë në

Ajo është në pritje të një vajze dhe së fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur. Fifi ka treguar se e bija pritet të vijë në jetë pas dy muajsh.

Fifi tregon barkun e rrumbullakosur dhe tregon kur do të vijë në

“Duhet me prit edhe 2 muaj me bërë vetullat, me bërë laser, me bërë nja dy trajtime të thella fytyre, masazh fizioterapi”, ka shkruar ajo.