MISIONARI JU DUKET I MËRZITSHËM? Ja 5 mënyrat si ta bëni më tërheqës (FOTO) – AlpeGossip
MISIONARI JU DUKET I MËRZITSHËM? Ja 5 mënyrat si ta bëni më tërheqës (FOTO)

MISIONARI JU DUKET I MËRZITSHËM? Ja 5 mënyrat si ta bëni më tërheqës (FOTO)

Nëse ka një pozicion që mund të mësohet lehtë fare dhe pa asnjë lodhje është misionari. Kjo sepse është goxha e thjeshtë…ok, nuk është nevoja ta themi pse-në sepse është e ditur.

Ama, si çdo gjë tjetër në këtë planet, edhe nëse ky pozicion praktikohet shpesh bëhet shumë i mërzitshëm. Por u merakosni, ne do t’ju tregojmë pesë mënyra për ta bërë më tërheqës. /Blitz.al/

“Të dua, por ta kam edhe nevojën”

 

“Mbyll dhe vazhdo!”

 

“Gjuajtje drejt e në hënë!”

 

“Kotelja e vogël”

“Kur takohen yjet”