10 gjëra të cilat Olivia Palermo dhe Kendall Jenner i kanë në garderobën e tyre (FOTO) – AlpeGossip
10 gjëra të cilat Olivia Palermo dhe Kendall Jenner i kanë në garderobën e tyre (FOTO)

10 gjëra të cilat Olivia Palermo dhe Kendall Jenner i kanë në garderobën e tyre (FOTO)

Aktualisht njëra ndër modelet më “in”, Kendall Jenner, dhe  Olivia Palermo, pa dyshim adhurojnë të njëjtin stil mode, sepse të dyja kohët e fundit janë parë me veshje pothuajse identike.

Prandaj kemi vendosur t’ju paraqesim 10 gjërat të cilat në dollapët e veta i kanë Olivia dhe Kendall!

Top-fanella me qafore

Sandale me rripa të thurur

Palltoja prej lëkure

Këpucë ngjyrë hiri me maje

Pantallona prej lëkure

Detaje prej lëkure

Shami

Bluza me supe të zbuluara

Atlete me platformë