I gëzoi lukut të ri por e papritura i ndodhi me flokët! E tregon vetë Enca me…(FOTO) – AlpeGossip
I gëzoi lukut të ri por e papritura i ndodhi me flokët! E tregon vetë Enca me…(FOTO)

I gëzoi lukut të ri por e papritura i ndodhi me flokët! E tregon vetë Enca me…(FOTO)

Prej disa ditësh Enca kishte paralajmëruar se do bënte një ndryshim në pamjen e saj dhe e mbajti fjalën.

Këngëtarja këto ditë ashtu siç na ka treguar me postimet në Instagram, i ka lyer flokët me fije të bardha dhe edhe pse fotoja është bardhe e zi, duket qartë ndryshimi i bërë.

Edhe pse u komplimentuar shumë për mirë ky ndryshim dhe të shumtë ishin fansat që e pëlqyen, ky model i ri i flokëve paska sjellë dhe një të papritur për Encën.

Me një postim në Instastory, këngëtarja shprehet: “Kam shkruar dy hite të reja sot, këto flokët e reja po më sjellin shumë energji”.

Ta mendosh! Vetëm një ndryshim flokësh dhe Enca ka bërë hite të reja imagjinoni sikur të ndryshoj diçka tjetër kushedi se çfarë mund të presim pastaj…