TË PASME BOMBASTIKE DHE SEKSI/ FOTO: Kim Kardashian del me fëmijët në plazh – AlpeGossip
TË PASME BOMBASTIKE DHE SEKSI/ FOTO: Kim Kardashian del me fëmijët në plazh

TË PASME BOMBASTIKE DHE SEKSI/ FOTO: Kim Kardashian del me fëmijët në plazh

Emri i Kim Kardashian është shumë i lakuar në shtypin rozë. Bukuroshja më së shumti komentohet për format trupore, me të cilat u bën konkurrencë të gjitha femrave. Kim ditën e djeshme e kaloi bashkë me fëmijët e saj, të cilët i nxori në plazh dhe u argëtua pa fund me ta. Në rrjete sociale ajo ka publikuar disa fotografi përmes të cilave tregonse se po kalonte për mrekulli me fëmijët. Kim ishte veshur me bikini dhe mbështjellur me një peshqir derisa po luante me vajzën.