ÇDO FEMËR DO “E ËNDËRRONTE”/ Mozzik sapo i bëri Loredanës dedikimin romantik (FOTO) – AlpeGossip
ÇDO FEMËR DO “E ËNDËRRONTE”/  Mozzik sapo i bëri Loredanës dedikimin romantik (FOTO)

ÇDO FEMËR DO “E ËNDËRRONTE”/ Mozzik sapo i bëri Loredanës dedikimin romantik (FOTO)

Reperi shqiptar, Mozzik, ka kohë që është në një lidhje me Loredana Zefin, me të cilën është edhe në pritje të një fëmije.

Partnerja e reperit feston sot ditëlindjen dhe urimi më special i ishte rezervuar nga Mozzik. Ky i fundit po bashkëjeton në Zvicër me Loredanën, për t’i qëndruar pranë gjatë shtatzënisë.