Binjaket pornostare i bëjnë gropën vetes, dënohen me burg sepse dolën… – AlpeGossip
Binjaket pornostare i bëjnë gropën vetes, dënohen me burg sepse dolën…

Binjaket pornostare i bëjnë gropën vetes, dënohen me burg sepse dolën…

Dy motra seksi britanike, binjake janë shpallur fajtore pasi kanë sulmuar keq një police në Dubai. Ato janë vënë pa hekurave dhe janë dënuar me 6 muaj burg.

37-vjeçaret Alena dhe Sasha Parker, kërkuan pafajësinë dhe shpreheshin se nuk kishin bërë asnjë gjë të keqe, teksa u arrestuan në një hotel luksoz.

Motrat britanike u gjykuan në liri dhe kanë një muaj kohë për të vendosur nëse duan të apelojnë vendimin.

Ngjarja u shënua gushtin e kaluar pasi motrat kishin dalë nga një hotel luksoz.

Alena kishte vrarë dorën dhe ndërsa kishte ardhur ambulanca, kishin nisur të bërtisnin në rrugë.

Më pas ishin zënë me policen.