Super e shëndoshë dhe me bikini, Genta e BB SHOKON fansat me foton e fundit – AlpeGossip
Super e shëndoshë dhe me bikini, Genta e BB SHOKON fansat me foton e fundit

Super e shëndoshë dhe me bikini, Genta e BB SHOKON fansat me foton e fundit

Ish-banorja e Big Brother Albania, Genta Gjalpi, është një prej konkurenteve më të komentuara dhe vjen shpesh në qendër të vëmendjes së portaleve me postimet e saj në Instagram. Së fundmi, ajo ka shokuar fansat me një foto të publikuar në profilin e saj.

Genta ka pozuar buzë një pishine e veshur me bikini të kuqe, mirëpo të gjithë kanë mbetur pa fjalë nga format e saj super të shëndosha.

“Pa programe dobësimi”- ka shkruar ish-banorja në foton e photoshopuar, teksa të gjithë kanë shpërthyer në të qeshura me postimin e saj.