“DASHURIA IME…”/ Genta na tregon me këtë FOTO urimin dhe dhuratat luksoze në ditën e lindjes së Ustës – AlpeGossip
“DASHURIA IME…”/ Genta na tregon me këtë FOTO urimin dhe dhuratat luksoze në ditën e lindjes së Ustës

“DASHURIA IME…”/ Genta na tregon me këtë FOTO urimin dhe dhuratat luksoze në ditën e lindjes së Ustës

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po kalon ditët e saj më të lumtura pranë partnerit Usta. Ata e tregojnë shpesh me postime dashurinë e tyre. Ashtu ka ndodhur edhe së fundmi. Genta i ka bêrë një dedikim publik Ustës, me rastin e ditëlindjes. Gëzuar ditëlindjen dashurisë sime”, shkruan Genta. Ajo që bie tjetër në sy është se këngëtarja ka vendosur ta surprizojë partnerin me disa dhurata luksoze, të një prej firmave më të njohura në botë. Me siguri si Usta, ashtu dhe Genta, duhet të ndihen mjaft me fat për njëri-tjetrin.