JU KUJTOHT ENKI QË JEPTE LAJMET TOPLESS/ Nuk do ta besoni çfarë ka NDODHUR me të (FOTO) – AlpeGossip
JU KUJTOHT ENKI QË JEPTE LAJMET TOPLESS/ Nuk do ta besoni çfarë ka NDODHUR me të (FOTO)

JU KUJTOHT ENKI QË JEPTE LAJMET TOPLESS/ Nuk do ta besoni çfarë ka NDODHUR me të (FOTO)

Enki u bë shumë e njohur si spikere e lajmeve të “Zjarr tv”, ku jepte lajmet e veshur me vetëm me një xhaketë. Menjëherë Enki u kthye në një nga vajzat më të komentuara në media dhe që përpos prezantimit të lajmeve tërhiqte vëmendjen edhe me pozat në Instagram.

Ndonëse tani Enki nuk punon më tek “Zjarr tv”, Enki vazhdon të jetë e famshme e madje së fundmi ka marrë famë edhe jashtë vendit ku mediat e huaja kanë shkruar për të.

“Fotografitë e saj të fundit e tregojnë atë me pushime, midis detit dhe vendasve. Enki e bukur nuk ndalet së kapuri vëmendjen për format e saj bujare dhe gjithashtu për rrobat gjysmë të zhveshura: si për të thënë, ujku qimen e ndërron, por zakonin s’e harron”, shkruan cronacaqui.it ndër të tjera.