“KE BËRË SHERR ME VJEHRRËN”/ Tuna bën reagimin që shumë nuk e prisnin (FOTO) – AlpeGossip
“KE BËRË SHERR ME VJEHRRËN”/ Tuna bën reagimin që shumë nuk e prisnin (FOTO)

“KE BËRË SHERR ME VJEHRRËN”/ Tuna bën reagimin që shumë nuk e prisnin (FOTO)

Tuna së fundmi ishte kryefjalë e medias.

U raportua se Tuna nuk qëndron mirë jo vetëm me Robertin dhe Norën por as me vjehrrën, nënën e Patrisit.

Por, një fotografi e postuar para pak minutash në rrjete sociale, e thotë të tërën.

Në të, nëna e Patrisit shihet me nipin, Tianin në shtëpi, krah edhe dados filipinase që kujdeset për të birin e Tunës.

Me këtë postim, këngëtarja ka dërguar mesazhin e qartë se në raportimet mediale të ditëve të fundit, nuk ka asgjë të vërtetë për raportin me vjehrrën.