Shpërthen Soni Malaj, më SEKSI se kaq nuk mund ta “digjte” skenën në SHBA (FOTO) – AlpeGossip
Shpërthen Soni Malaj, më SEKSI se kaq nuk mund ta “digjte” skenën në SHBA (FOTO)

Shpërthen Soni Malaj, më SEKSI se kaq nuk mund ta “digjte” skenën në SHBA (FOTO)

Pas një pushimit të gjatë nga koncertet live, për shkak edhe një ndarjes nga bashkëshorti, këngëtarja Soni Malaj kësaj radhe ka mbajtur një koncert në Nju Jork ku duket qartë se situata ka qenë shpërthyese.

Nuk e kishim parë më parë Sonin në këtë superformë dhe kaq aktive.

Edhe pse më parë ajo ka treguar aftësi të mira në kërcim këtë herë duket se ja ka dalë më së miri të elektrizojë skenën.

Dhe nuk ka se si të na shpëtojë syri trupi i saj prej balerine. Qartë duket se mundi i ushtrimit sistematik në palestër nuk ka shkuar kot dhe tashmë ajo ka një trup të adhurueshëm.

Një super bombë e vërtetë shfaqet në skenë Soni.