“SE KUPTOJ ÇA ROBI JE”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO) – AlpeGossip
“SE KUPTOJ ÇA ROBI JE”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

“SE KUPTOJ ÇA ROBI JE”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

Edhe sot ashtu si çdo ditë tjetër AlpeNews.al do t’ju njohi me disa prej “kritikave”  që “qarkullojnë” në rrjetin social Instagram.

Fansat janë shumë “vigjilentë” për të kapur detaje të cilat ndoshta nuk do ti vërenim dhe ua vënë në dukej vipave.

Duhet theksuar gjithashtu se një pjesë e mirë e tyre përfitojnë nga “rasti” për të qenë në qendër të vëmendjes në mediat online.

Më poshtë do të gjeni komentet pikante të ditës:

Aulona Musta ka publikuar një foto ku duket tepër seksi por njëri nga ndjekësit i shkruan një koment ngacmues për të cilin ka reaguar menjëherë:

View this post on Instagram

E kam vendosur! Sot do ha karbohidrate ne darke 😎

A post shared by Aulona Musta (@aulonamusta) on

Moderatoja e njohur Roza Lati ka publikuar një video të aktorit të njohur të humorit Olsi Bylykut por njëri prej ndjekësve ka një opinion negativ për të:

Modelja e njohur Rike Roçi ka publikuar një foto mjaft seksi por njëri prej prej ndjekësve i shkruan se është zhveshur ende pa ardhur vera:

View this post on Instagram

♥️ @spettro_multimedia

A post shared by Rike Roci (@rike_roci_) on

/AlpeNews.al