Kendall Jenner publikon këtë foto, por ndjekësit e tallin keq për këtë detaj (FOTO) – AlpeGossip
Kendall Jenner publikon këtë foto, por ndjekësit e tallin keq për këtë detaj (FOTO)

Kendall Jenner publikon këtë foto, por ndjekësit e tallin keq për këtë detaj (FOTO)

Ajo rrallë përballet me komente negative, por këtë herë Kendall Jenner është vënë në lojë nga komentuesit.

Modelja po shijon disa ditë relaksi në plazh me mikeshat dhe motrën. Motra e saj, Kourtney ka publikuar një foto të vajzave me bikini. Në pamje të parë gjithçka duket ok, por nëse e sheh dy herë, të bën përshtypje gjatësia e tepruar e këmbëve të Kendall dhe të njërës prej mikeshave. Vertët Kendall është e gjatë, por edhe sikur fotoja të jetë shkrepur nga një këndvështrim i duhur, sërish linjat e saj trupore duken të çuditshme. Këtë kanë vënë re ndjekësit të cilët ia kanë shprehur modeles në komente.