“CHIC” DHE SEKSI/ Hile “30-sekondshe stili” që gjithë vajzat po provojnë tani – AlpeGossip
“CHIC” DHE SEKSI/ Hile “30-sekondshe stili” që gjithë vajzat po provojnë tani

“CHIC” DHE SEKSI/ Hile “30-sekondshe stili” që gjithë vajzat po provojnë tani

A keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë mund të duket chic dhe elegante në këtë periudhë të vitit?

Ja u themi ne: Të vishesh e gjitha, nga koka te këmbët me të bardha. Nëse dikur veshja e të bardhës konsiderohet si shenjë e pasurisë kjo sepse tregonte se dikush mund t’a përballonte pastërtinë, sot çdo kush mund të përdor këtë stil t ëveshuri dhe të duket chic.

Ja disa kombinime që mund t’ju frymëzojnë:

1- Crop top dhe xhinse

2- Këmishë me kopsa dhe fund maxi

3- Tshirt dhe pantallona të gjera

4- Fustan i gjerë me çantë kashte

5- Bluze me pika dhe pantallona me bel të lartë

6- Jelek dhe fund

7- Fustan i gjerë dhe atlete

8- Bluze zhapone me jakë V dhe pantallona me bel të lartë

9- Fustan-këmishë me lidhje në bel dhe sandale nude

10- Kostum i thurur

11- Bluzë (këmishë) dhe paliçeta

12- Kostum