UPS! Poni dhe Irena Kita sapo bënë “XING” me të njëjtën veshje… (FOTO) – AlpeGossip
UPS! Poni dhe Irena Kita sapo bënë “XING” me të njëjtën veshje… (FOTO)

UPS! Poni dhe Irena Kita sapo bënë “XING” me të njëjtën veshje… (FOTO)

Vajzat e famshme përpiqen që gjithmonë të kujdesen për ‘look-un’ e tyre në mënyrë që të zgjedhin veshje që ju përshtaten më shumë me trupin e tyre. Por ndonjëherë vëmë re se ato kanë të njëjtat preferenca. I tillë është dhe rasti i dy vajzave të njohura Poni dhe Irena Kita.

Dyshja kanë veshur të njëjtën xhaketë në ngjyrë të zezë dhe jeshile të cilën e kanë kombinuar në stile të ndryshme. Ishte Poni ajo e cila e veshi e para me një fund të zi të gjatë dhe këpucë me takë. Ndërsa, Irena e ka kombinuar komplet ndryshe, ajo e ka shoqëruar me një veshje mjaft sportive.

Secila nga vajzat duket mjaft unike në mënyrën e vetë.