Landi kërcënon konkurentët e "Dancing with the Stars": Do t'ju nxij jetën... (FOTO) - AlpeGossip
Landi kërcënon konkurentët e “Dancing with the Stars”: Do t’ju nxij jetën… (FOTO)

Landi kërcënon konkurentët e “Dancing with the Stars”: Do t’ju nxij jetën… (FOTO)

Këngëtari Landi është konkurent në spektaklin e “Dancing With the Stars”.

Së fundmi ka qenë i futar në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës, ku ka folur më shumë për rikthimin në këtë eksperiencë.

I pyetur se si po shkon gara, Landi i “West Side Family”befasoi me përgjigjen e tij:

Jam shumë i lumtur që po kërcej me Lorin, jam i orientuar e i qetë si mbaj mend korografitë. Shumë njerëz që më shohin në Tv thonë ka shumë muskuj si ka mundesi e nga ana tjetër ngelen të befasuar kur i bëj me zhdërvjellësi numrat e korografinë. Po mundohem të shkrihem fare që ti thjeshtoj punën jurisë e ti nxij jetën kolegëve”.- ka rrëfyer Landi.

Screenshot_7.jpg