KËRMIJ NË FYTYRË/ Era Rusi zbulon të papriturat gjatë rrugës (VIDEO) – AlpeGossip
KËRMIJ NË FYTYRË/ Era Rusi zbulon të papriturat gjatë rrugës (VIDEO)

KËRMIJ NË FYTYRË/ Era Rusi zbulon të papriturat gjatë rrugës (VIDEO)

Era Rusi është një prej këngëtareve më të mira shqiptare, e cila shpesh herë guxon të bëjë gjëra të veçanta.

Një fotografi e saj me kërmij në fytyrë ka qarkulluar në internet, për të cilën këngëtarja thotë se është trajtim shumë i mirë. E ftuar në “Why Not” nga Roza Lati, Era tha se i ndodhi një e papritur herën e fundit kur po shkonte të merrte insektet në Durrës.

Era Rusi: Kam shkuar vetë ti marr këto bashkë me estetisten në Durrës dhe aty na la makina. Kësaj rradhe nuk e kishte fajin as servisi as makina. Një servis aty në autostradë kishte hapur një gropë dhe gjithë makinat binin aty.