ARILENA ARA NË NJË LIDHJE/ Kush është djali që i ka marrë zemrën këngëtares - AlpeGossip
ARILENA ARA NË NJË LIDHJE/ Kush është djali që i ka marrë zemrën këngëtares

ARILENA ARA NË NJË LIDHJE/ Kush është djali që i ka marrë zemrën këngëtares

Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që me hitin “Nëntori” është bërë e famshme edhe jashtë kufijve shqiptarë, Arilena Ara ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Piter Pan”.

Arilena gjatë karrierës së saj nuk është kapur kurrë në krahët e ndonjë mashkulli dhe as ka deklaruar se është e lidhur, prandaj e pyetur sot nëse pranon aplikime për të dashur, Arilena me përgjigjen e saj la të kuptohej se ajo është në një lidhje.

“Jo, është full, nuk pranojmë aplikime për boyfriend, aplikimet janë mbyllur”, u shpreh Arilena dhe Alketa tha se të gjithë e kuptuan se çfarë donte të thoshte këngëtarja.