PASI U MARTUAN FSHEHTASI/ Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë vendosur që… – AlpeGossip
PASI U MARTUAN FSHEHTASI/ Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë vendosur që…

PASI U MARTUAN FSHEHTASI/ Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë vendosur që…

Tashmë është zyrtare! Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin kanë konfirmuar se së shpejti do të bëjnë një ceremoni martesore.

Justin dhe Hailey u martuan në mënyrë paksa të fshehtë disa muaj më parë, dhe tashmë janë burrë e grua me njëri-tjetrin.

Por edhe pse të martuar, ata nuk duan ta lënë me kaq. Çifti i njohur kanë vendosur që të bëjnë një ceremoni për t’u betuar para shokëve, familjarëve dhe Zotit.

Sipas burimeve zyrtare – “Ata duan të festojnë hapur martesën e tyre. Kjo është arsyeja pse Hailey vendosi të ndryshojë mbiemrin e saj. Ajo është shumë e lumtur me martesën e saj, dhe të dy po planifikojnë një ceremoni martesore”.

 

Gjithashtu burimet bëjnë me dije se Justin dëshiron patjetër ta realizojë dasmën në Kanada, pasi është vendi që ai dashuron dhe ku ai ndihet më mirë, duke qenë se aty ka lindur.

Mesa duket Justin dhe Hailey nuk e quajnë të plotë martesën, po nuk bënë dhe ceremoninë.