Do habiteni/ Zbulohet shkaku pse Kejvina të “tremb” me zërin e trashë – AlpeGossip
Do habiteni/ Zbulohet shkaku pse Kejvina të “tremb” me zërin e trashë

Do habiteni/ Zbulohet shkaku pse Kejvina të “tremb” me zërin e trashë

Kejvina Kthella, velina e emisionit “Xing me Ermalin” ka hyrë tashmë në botën e showbiz-it shqiptar, duke u komentuar për gjithçka që bën në jetën e saj private.

Së fundmi fansat janë ankuar për zërin paksa të trashë të Kejvinës.

Duket se velinën e kemi duhanpirëse ndoshta pse jo të rregullt. Ky moment është kapur në një nga videot që poston Ermali.

Në videon e fundit të postuar nga Ermali, Kejvina duket se është duke tymosur dhe tenton ta fshejë.

Epo duket se çdo zakon e ka një të keqe dhe duket se velinës i paska lënë zerin paksa me korde të trashë.