“DOLËM FSHEHURAZI, MË TRADHËTOI…”/ Xheni Brahaj zbulon historinë me konkurrentin e ‘Përputhen’ – AlpeGossip
“DOLËM FSHEHURAZI, MË TRADHËTOI…”/ Xheni Brahaj zbulon historinë me konkurrentin e ‘Përputhen’

“DOLËM FSHEHURAZI, MË TRADHËTOI…”/ Xheni Brahaj zbulon historinë me konkurrentin e ‘Përputhen’

Xheni Brahaj e ftuar në emisionin “Glamour Zone” të moderatores Ester Bylyku, foli për herë të parë për eksperiencën në “Përputhen” dhe zbuloi sesi kishte dal fshehurazi me nje konkurent, por ai e tradhëtoi në mes të emisionit.

'Dolëm fshehurazi, më tradhtoi në mes të

“Dola me një djalë të Përputhen fshehurazi. Kemi planifikuar deri në detaj çdo gjë që do të flisnim në studio.

Ndërsa kur ishim përballë njëri-tjetrit në emision, ai bëri të kundërtën që unë të dilja keq. Më tradhëtoi në mes të emisionit”, tregoi Xheni.

'Dolëm fshehurazi, më tradhtoi në mes të