“DUA BURRË”/ Vip-et që e kërkuan partnerin publikisht bashkë me kërkesat: Me lekë…(FOTO) – AlpeGossip
“DUA BURRË”/ Vip-et që e kërkuan partnerin publikisht bashkë me kërkesat: Me lekë…(FOTO)

“DUA BURRË”/ Vip-et që e kërkuan partnerin publikisht bashkë me kërkesat: Me lekë…(FOTO)

“Dua burrë” është një nga kërkesat më të çuditshem që vip-ate  kanë shprehur pa ndrojtje publikisht dhe duke parë moshën nuk kanë fajë.

Mirëpo përveç se duan partner  femrat e showbizizt kanë edhe disa kërkesa që na kanë habitur. Nga burri amerikanë tek ai milioner.

Ja disa nga deklarata e vip-eve që na kanë bërë të qeshim dhe  të befasohemi njëkohësisht.

Bebe Rexha 

Ajo bëri lutje publike te bashkëshorti i saj i ardhshem.Bebe Rexha u drejtua duke i thënë atij që ta gjejë sa më shpejtë sepse nuk mund të pres më.

Albërije Hadërgjonaj

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj  tha zotimet për Vitin e Ri dhe një ndër to ishte që të gjejë një burrë si ai i modeles EminaÇunmulaj.

Albërie Hadërgjonaj: Eminën ti e ke patur këtu, ajo mori një burrë me kombësi tjetër dhe po bën çudira që të ndihmojë popullin e saj dhe njerëzit në nevojë. Ndërsa ne kemi biznesmenë milionera dhe deputetë për të cilët betohem se nuk do ti përkrah dhe nuk ndihmojnë.

Epo fat për 2019 Albërie!

Bleona Qereti

Çështja “mashkull” bëhet edhe më pikante  sa herë bëhet fjalë për Bleonën. Bazuar kjo edhe nga ajo çfarë  vetë këngëtarja thotë.

“Don’t need a boy to love me, what I need is a man”, janë këto  disa nga vargjet e këngës “Take it like a man” të Bleonës nëpërmjet të cilave e përcjell qartë mesazhin se nuk ka nevojë për një djalë që ta dashurojë, por për një burrë të vërtetë.

Rovena Stefa

Në një intervistë, Rovena është pyetur edhe për jetën e saj private, ku ajo ka ngurruar të flasë më shumë, por vetëm ka thënë se burrin e do gjeneral që ta komandojë atë.

Kejvina Kthella

Në emisionin “Xing me Ermalin ” ishte e ftuar modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj e cila banon në Amerikë.

Velina e emisionit, Kejvina Kthjella ka “përfituar” nga rasti t’i kërkojë  një burrë amerikan publikisht.

View this post on Instagram

Emina dhe Kejvina😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

AlpeNews.al