MË NË FUND/ Priyanka Chopra flet për herë të parë për zënkën me Meghan Markle – AlpeGossip
MË NË FUND/ Priyanka Chopra flet për herë të parë për zënkën me Meghan Markle

MË NË FUND/ Priyanka Chopra flet për herë të parë për zënkën me Meghan Markle

Prej kohësh po flitej se Meghan Markle dhe Priyanka Chopra nuk janë më shoqe bashkë. Një burim sqaroi se, e gjitha nisi pasi Dukesha nuk shkoi në dasmën e aktores së njohur me Nick Jonas, në dhjetor të 2018-s.

“Priyanka u shkatërrua. Miqësia e tyre ka marrë fund, vetëm nëse Meghan i kërkon falje. Priyanka është një yll ndërkombëtar me shumë ndjekës në mediat sociale. Ajo është ndoshta më e famshme se Meghan. Ajo ndjehet sikur Meghan nuk e respektoi atë dhe miqësinë e tyre”, tha një burim i afërt me aktoren.

Por aktorja flet për herë të parë lidhur me marrëdhënien mes saj dhe Dukeshës. E ftuar në emisionin “Watch What Happens Live”, ajo u përgjigj duke qeshur:

“Oh Zot. Jo, nuk është e vërtetë”.

Okej! Përfundimisht këtë histori e quajmë të mbyllur këtu.