BËN NDRYSHIMIN DRASTIK/ Femrat po çmenden pas aktorit të njohur (FOTO) – AlpeGossip
BËN NDRYSHIMIN DRASTIK/ Femrat po çmenden pas aktorit të njohur (FOTO)

BËN NDRYSHIMIN DRASTIK/ Femrat po çmenden pas aktorit të njohur (FOTO)

Seriali “Sulejmani i madhërishëm” ka qenë ndër më të ndjekurit vite më parë dhe shumë aktorë u bënë të njohur në Shqipëri me rolet e tyre pikërisht nga ky serial. Mjafton të kujtojmë Zymbyl Agën të cilin me siguri e mbani mend të gjithë. Që nga koha kur transmetohej seriali, aktori Selim Bayraktar ka ndryshuar shumë dhe për mirë.