Kejvina Kthella në një lidhje? Je detaji që me siguri ju ka shpëtuar nga syri…(FOTO) – AlpeGossip
Kejvina Kthella në një lidhje? Je detaji që me siguri ju ka shpëtuar nga syri…(FOTO)

Kejvina Kthella në një lidhje? Je detaji që me siguri ju ka shpëtuar nga syri…(FOTO)

Padyshim që mund të konsiderohet si një nga vajzat më seksi të ekranit aktualisht dhe përpos të gjithave është një modele mëse simpatike.

Me postimet e saj në Instagram na ka treguar se është e dashuruar pas photooshoting dhe na ka mahnitur me pozat e nxehta që realizon.

Ndoshta shumë meshkujt e adhurojnë një femër si Kejvina Kthella, por kujdes!

Modelja me anë të një postimi në Instagram ka shfaqur një detaj që ndoshta syri i shumë fansave nuk e ka kapur.

Në foto modelja shihet të nxjerrë në pah të pasmet e saj ndërsa në duar mban dy gota.

Duke marrë parasysh se kjo foto është postuar në mbrëmje, të jetë kjo shenjë se Kejvina është në një lidhje dhe ka dashur të thotë publikisht se do pi një gotë me mashkullin e saj apo thjesht të jetë një provokim tipik nga ato që vajzat bukuroshe të showbizz-it dinë të bëjnë?

Gjykojeni ju si të doni… një gjë është e sigurt Kejvina shkëlqen si gjithmonë