Përfundon përplasja ndërmjet reperëve: Kush e solli paqen në këtë mes? (FOTO) – AlpeGossip
Përfundon përplasja ndërmjet reperëve: Kush e solli paqen në këtë mes? (FOTO)

Përfundon përplasja ndërmjet reperëve: Kush e solli paqen në këtë mes? (FOTO)

Pas disa ditëve ‘dramë’ me postime, sharje, ofendime, kërkim nëpër banesa duket se më në fund paqja është arritur mes Blunt dhe Real në njërën anë dhe Faton Shoshit e RedBox në anën tjetër.
Dyshja Blunt dhe Real, pasi u kërkuan nga Faton Shoshi edhe nëpër shtëpia kanë fshirë në mbrëmje gjitha postimet ku ofendonin gjatë ditës.

Me një video krah djemve të Plisave ku shquhet edhe lideri i grupit Albert Kastrati, Blunt shprehet: ‘Gjithçka murr fund me Plisat. Paqe’.

Duket se djemtë e tifozerisë së grupit kanë qenë shkaku që të arrihet kjo situatë e re pas disa ditëve aspak të qeta e që u mbuluan mediatikisht në çdo hap falë protagonistëve.

Shumë zhurmë për asgjë?